ACK İKLİMLENDİRME

HAKKIMIZDA

ACK İklimlendirme 18 yıllık iş deneyimiyle, sektöründe köklü bir değişiklik gerçekleştirip kısa sürede lider olmayı hedefleyen bir şirketidir.

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri, ve yetenekleri ile üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer oluşturmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan ACK İklimlendirme; yetkili satış servisliğini yaptığı 9 dünya markasıyla birlikte sektöründe hızla zirveye yürümektedir.

Hakettiğiniz üst düzey hizmeti verebilen eğitimli ve sertifikalı teknik servislerimiz, satış öncesi ve sonrası tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz çağrı merkezimiz ve ilkesini “nitelikli hizmet ver-nitelikli ünvana sahip ol” olarak benimsemiş idari kadromuzla, huzurlarınızdayız.

Önce iş güvenliğiyle sıfır kaza politikası ACK İKLİMLENDİRME için hem hedeflediğimiz bir projedir, hem de bir başarıdır.

İş sağlığına yönelik; iş kazaları ve meslek hastalıkları ile çevresel olaylar için gerekli önleyici faaliyetlerin yapılması zorunludur.

ACK İKLİMLENDİRME çalışma alanları içerisinde tüm süreçlerde bütün kalite yönetimi gereksinimlerine uyar. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, prosedürlere, işin tasarım ana hatlarına iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir.

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki bütün mühendislik detayları sürekli sorgulanarak incelenir.Bütün iş etiği, ilke, anlayış ve uygulamalarımızın tüm etki alanlarımıza yayılmasını sağlayacak uygulamalar geliştiririz.

İletişime Geçin

Sizler için her zaman bir soğutma/ısıtma projemiz var. Bizimle İletişime geçmeniz yeterli.

İLETİŞİM